Privātuma politika

Privātuma politika

BANNTÉ EVENTS (turpmāk – BE) ciena Jūsu privātumu un apņemas to sargāt atbilstoši valsts noteiktajiem regulējumiem, kas izskaidrots šajā privātuma politikā (turpmāk – Privātuma politika). Šīs Privātuma politikas mērķis ir sniegt Jums informāciju par to kādam nolūkam BE iegūst personas datus, par datu apjomiem un datu apstrādes termiņiem, par datu aizsardzību, kā arī informēt Jūs par Jūsu tiesībām un pienākumiem.


Šī Privātuma politika attiecas uz ikvienu fizisko personu, kuras personas datus apstrādā BE un tā ir attiecināma uz personas datu apstrādi neatkarīgi no tā, kādā formā Jūs vai jebkura cita fiziskā persona ir sniegusi personas datus.


BANNTÉ EVENTS (turpmāk – BE) identitāte un kontaktinformācija: Bannte SIA, Reģ. Nr. 44103085686, elektroniskā pasta adrese saziņai: info@bannte.lv


Kādu informāciju mēs iegūstam?
BANNTÉ EVENTS (BE) lūdz no Tevis tikai to informāciju, kas ir pamatoti nepieciešama, lai varētu sniegt Tev pakalpojumus un sagādāt izcilu lietotāja pieredzi.

Veicot maksājumu un reģistrējoties Apmācībām, jums jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija, piegādes adrese, un maksājumu informācija.


Tāpat arī tu sniedz informāciju, ja aizpildi mūsu mājas lapā vai sociālajos medijos redzamās vai trešo pušu nodrošinātās aptaujas anketas, reģistrācijas formas, veidlapas, sazinies ar mums epatā, sociālajos tīkos, vai izmanto kontaktpersonu veidlapas, atbildot uz aptaujām, sniedz atsauksmes rakstiski vai video formātā, izmanto bezmaksas produktus vai piedalies mūsu organizētajās Apmācībās.


Trešās puses arī var automātiski ievākt tavus datus. Dažus no mūsu t.sk. mājas lapā iestrādātajiem rīkiem nodrošina trešās puses. Piemēram, e-pastu mārketinga rīki, lai vari saņemt mūsu jaunumus, vai sociālo tīklu pakalpojumi. Ņem vērā, ka arī šie uzņēmumi var izmantot cookies tehnoloģijas, lai par tevi ievāktu datus gan no viņu vietnēm, gan no Interneta. To, kā trešās puses ievāc un izmanto tavus datus, nosaka viņu privātuma politikas, kas ir norādītas viņu mājas lapās. Mēs bez Tavas atļaujas nenododam Tavus datus šiem pakalpojumu sniedzējiem.


Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?
Mēs apkopojam un izmantojam augstāk minētos datus, lai nodrošinātu efektīvu, un īpaši tev piemērotu mūsu lapas, sniegtās informācijas un pakalpojumu lietošanas pieredzi. Mēs varam izmantot tavus datus, lai:
• mēs tev nodrošinātu pakalpojuma sniegšanu,
• personalizētu un uzlabotu tavu pieredzi saistībā ar mūsu mājas lapas lietošanu vai pakalpojumiem, tai skaitā, novērstu lietošanas tehniskās problēmas, saglabātu tavas preferences,
• izstrādātu jaunus produktus un pakalpojumus, ieskaitot fotogrāfijas un video materiālus, kur tu vari būt redzams un dzirdams;
• informētu tevi par izmaiņām mūsu mājas lapā, ieskaitot šo privātuma politiku, un mūsu sociālo mediju lietošanas vietnēs;
• izpildītu savas saistības un pamatotu mūsu tiesības, kas balstītas uz vienošanos starp tevi un mums (piemēram, aizsargātu ar autortiesībām to pakalpojumu saturu, uz ko tas attiecas);
• lai sazinātos ar tevi saistībā ar tevis izvēlēto pakalpojumu, tostarp ar e-pastu, paziņojumiem, telefoniski, īsziņām vai citām ziņām;
• lai apstrādātu maksājumu par mūsu pakalpojumiem, lai sagatavotu rēķinus, kā arī izpildītu jebkuru līgumu starp tevi un mums, nodrošinot tevis apkalpošanu
• citam iemeslam, kam tu piekriti vai kas ir atļauts/tiek prasīts ar likumu.
• Sniegtu tev efektīvu klientu atbalstu. Ja izvēlies sazināties ar mums pa e-pastu, mēs varam saglabāt tavu e-pasta ziņojumu saturu kopā ar e-pasta adresi un mūsu atbildēm.


Mēs varam izmantot tavus personiskos datus tiešā mārketinga nolūkos, lai:
• nodrošinātu tev papildus informāciju par aktuālajām tēmām, un mūsu sniegtajiem pakalpojumiem un produktiem, sūtot tiešā mārketinga e-pastus un jaunumus
• veidotu un virzītu reklāmas dažādos, tevis izmantotos sociālajos medijos vai mājas lapās
• Izveidotu, uzlabotu un virzītu mūsu mārketinga ziņojumus ar sociālo mediju nodrošinātiem reklāmas rīkiem (kā piemēram, Facebook Lookalike auditorijas veidošana).
• Tu jebkurā laikā vari atteikties no BANNTÉ EVENTS jaunumu saņemšanas un tiešā mārketinga e-pastiem. Katrā sūtītajā e-pasta ziņā ir ietverta saite “Atteikties no jaunumiem”, “Atrakstīties” vai “Unsubscribe”. Ja Tev neizdodas atteikties no jaunumiem un tiešā mārketinga e-pastiem, tad nosūti, lūdzu, e-pastu uz adresi info@bannte.lv.

Mēs varam nodot jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, jūsu un citu personu likumīgās tiesības.


Kā mēs aizsargājam personas datus?
Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, un tikai pilnvarotām personām, piemēram, grāmatvedības pakalpojumu sniedzējam.

Mēs apņemamies saglabāt tava e-pasta adreses konfidencialitāti. Mēs nepārdodam un neatklājam trešajām pusēm tavu e-pasta adresi.

E-pasts netiek atpazīts kā drošs saziņas līdzeklis, tāpēc atbildība par saturu, ar ko dalies e-pastā, ir tikai tava. Nekad nesūti pa e-pastu savu kredītkartes informāciju un citu konfidenciālu informāciju.


Cik ilgi mēs glabājam personas datus?
Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.


Kā mēs izmantojam sīkdatnes?
Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā jūsu datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājas lapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.


Šī mājas lapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:
Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.
Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.
Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, jūs interesēs visvairāk.
Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facebook poga "Patīk", YouTube uc. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.


Kā atteikties no sīkdatnēm?
Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.


Jūsu tiesības saistībā ar jūsu personas datiem
Ja jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus personas datus), jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem:
Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt mūsu rīcībā esošo jūsu personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu jūsu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja jūs iebilstat pret to un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja jūs pieprasāt celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.
Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.
Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.
Tu jebkurā laikā vari atteikties no BANNTÉ EVENTS jaunumu saņemšanas un tiešā mārketinga e-pastiem. Katrā sūtītajā e-pasta ziņā ir ietverta saite “Atteikties no jaunumiem”, “Atrakstīties” vai “Unsubscribe”. Ja Tev neizdodas atteikties no jaunumiem un tiešā mārketinga e-pastiem, tad nosūti, lūdzu, e-pastu uz adresi info@bannte.lv


PRIVĀTUMA POLITIKAS IZMAIŅAS
Mūsu pienākums ir publicēt jebkādas izmaiņas mūsu privātuma politikā šajā lapā. Ja mēs mainīsim to, kā mēs apstrādājam lietotāju personīgo informāciju, mēs tev par to paziņosim caur e-pastu uz tevis norādīto e-pasta adresi un publicēsim informāciju tīmekļa vietnē. Datums, kurā privātuma politika tika pēdējo reizi pārskatīta, ir norādīts lapas sākumā. Tu esi atbildīgs par to, lai nodrošinātu, ka mūsu rīcībā ir aktuāla, aktīva un piegādājama e-pasta adrese (ja mūsu e-pasts tevi nesasniedz tavu spam filtru vai citu tava e-pasta servera iestatījumu vai darbības dēļ, tad tā nav mūsu atbildība, bet ir jārisina tev). Tā ir tava atbildība, lai periodiski apmeklē mūsu mājas lapā publicēto privātuma politiku, lai pārbaudītu jebkādas izmaiņas.


Savus jautājumus par tavu personas datu apstrādi, sūti mums uz info@bannte.lv


Informācija šajā dokumentā pārskatīta un aktualizēta: 01.04.2022.