Kāzu plānošanas dienasgrāmata

Kāzu plānošanas dienasgrāmata “Brīnišķīga nodaļa Tava dzīvē” ir Tava iespēja radīt TAVU ideālo kāzu dienasgrāmatu! Neatņemama sastāvdaļa un “labā roka” Tev, plānojot jūsu skaistos mīlestības svētkus!


Kāzu plānošanas dienasgrāmata mākslīgās ādas vākos – iekšpusē zelta krāsas 6 riņķu mehānisms dienasgrāmatas papildināšanai, vāku aizvēršana ar magnētisku aizdari. Iekšpusē ir ērtas uzglabāšanas kabatas nelielām piezīmēm, vizītkartēm un kartēm.


Pamata saturs – 63 lapas, kas sadalītas 4 nodaļās:

 1. nodaļa “Domu lidojums”
 2. nodaļa “Svarīgas lietas”
 3. nodaļa “Kāzu dienas plāns”
 4. nodaļa “Dienasgrāmata”

un 50 punktotas papildus lapas, lai vari pati būt noteicēja savam dienasgrāmatas biezumam.


4 matētas plastikāta sadalošas starplapas ar nodaļu nosaukumiem un īpaši radīta Litas Mežavilkas dzīvā dzeja 12 eksemplāros, kas papildina labāko fotogrāfu radītas kāzu fotogrāfijas, ko varēsi izmantot, kā papildus starplapas.


Šis komplekts ir iepakots skaistā kastē ar magnētisku aizdari, kas Tev kalpos arī pēc kāzām, kā vieta, kur rūpīgi glabāt skaistākās atmiņas no jūsu kopīgiem mirkļiem, kāzu gatavošanās procesa un kāzu dienas.

VĒLOS IEGĀDĀTIESKomplektā:

 • Maciņš kurā glabāt visas mazās lietiņas un paķert līdzi somā kopā ar dienasgrāmatu. Labi noderēs arī lūpu krāsai un citām sievišķīgām detaļām;
 • Pildspalva, kas izvēlēta īpaši kā papildinājums šai dienasgrāmatai;
 • Uzlīmju loksne, kuru izmantot, lai papildinātu saturu, izrotātu savu dienasgrāmatu, atzīmētu svarīgāko;
 • Kartīšu komplekts ar 13 skaistām vienpusējām pastkartēm 10 x 15 cm izmērā, ar kāzu detaļu fotogrāfijām, kuras varēsi izmanot, lai iedvesmotos vai iepriecinātu kādu, uzdāvinot;
 • 40 QR kodi, zem kuriem Tevi sagaida satura papildinoša informācija, iedvesma un pārsteigumi;
 • Radošs papildus rīks, veiksmīga galda plāna izstrādei – kartona apļi un līmlapiņas, lai vari veiksmīgi saplānot viesu izvietojumu pie svētku galdiem. Kastē atradīsi arī 1 gab. papīra līmlenti un 1 gab. līmlapiņas.


 • Pieejami 2 dažādu krāsu vāki – smilšu un vecrozā, kurus iespējams aizpildīt ar paredzēto pamata saturu un pēc tam arī ar brīvi izvēlētu papildus saturu.

  VĒLOS IEGĀDĀTIES  Apvienojot BANNTÉ EVENTS un Manilla stiprās puses, vērtības un redzējumu par izcilu rezultātu, ar gandarījumu radījām šo dienasgrāmatu!
  BANNTÉ EVENTS x MANILLA